ecobarrier

 Gürültü Bariyerleri
 
®
Gürültü Bariyerinde Doğru ve Etkin Çözümler...
A-Serisi
Gürültü bariyeri kurulurken dikkat edilmesi gereken bir başka nokta ise gereken durumlarda, malzemenin sadece sesi yalıtması değil, aynı zamanda da ses emici özelliklere sahip olmasıdır. Böylece, gürültü seviyesinin bir yerde azalırken başka bir yerde artmasının önüne geçilmiş olur.
A141
500 mm yüksekliğinde, 110 mm kalınlığında ve farklı uzunluklarda üretilebilen, bir tarafı delikli, bir tarafı deliksiz alüminyum trapez levha ve arasına yerleştirilmiş yüksek yoğunluklu, ses emici tek tarafı siyah camtülü kaplı taş yünü levhadan mamul, tek tarafı ses emici alüminyum gürültü bariyeri modülleri.

Alüminyum gürültü bariyerleri, uluslararası akredite akustik laboratuarlarında yapılan, aynı zamanda da Türk standardı olan TS EN 1793-1 ve 1973-2 test sonuçlarına göre en az A3 emilim sınıfı ve B3 yalıtım sınıfı değerlerine sahiptir.

Modül Ağırlığı                      : 17 kg/m2
A142
500 mm yüksekliğinde, farklı uzunluklarda ve yan kapakları ile farklı kalınlıklarda üretilebilen tek taraflı ses emici, bir tarafı delikli, bir tarafı deliksiz alüminyum trapez levha ve arasına yerleştirilmiş yüksek yoğunluklu, tek tarafı siyah camtülü kaplı taş yünü levha ve betopan levhadan mamul, tek tarafı ses emici alüminyum gürültü bariyeri modülleri.

Alüminyum gürültü bariyerleri, uluslararası akredite akustik laboratuarlarında yapılan, aynı zamanda da Türk standardı olan TS EN 1793-1 ve 1973-2 test sonuçlarına göre en az A3 emilim sınıfı ve B3 yalıtım sınıfı değerlerine sahip olacaktır.


Modül Ağırlığı                      : 24 kg/m2
A161
500 mm yüksekliğinde, 133 mm kalınlığında ve farklı uzunluklarda üretilebilen, bir tarafı delikli, bir tarafı deliksiz alüminyum trapez levha ve arasına yerleştirilmiş yüksek yoğunluklu, ses emici tek tarafı siyah camtülü kaplı taş yünü levhadan mamul, tek tarafı ses emici alüminyum gürültü bariyeri modülleri.

Alüminyum gürültü bariyerleri, uluslararası akredite akustik laboratuarlarında yapılacak, aynı zamanda da Türk standardı olan TS EN 1793-1 ve 1973-2 test sonuçlarına göre en az A3 emilim sınıfı ve B3 yalıtım sınıfı değerlerine sahip olacaktır.


Modül Ağırlığı                      : 20 kg/m2
A162
500 mm yüksekliğinde, 133 mm kalınlığında ve farklı uzunluklarda üretilebilen, bir tarafı delikli, bir tarafı deliksiz alüminyum trapez levha ve rasına yerleştirilmiş yüksek yoğunluklu, ses emici tek tarafı siyah camtülü kaplı taş yünü levha ve betopan levhadan mamul, tek tarafı ses emici alüminyum gürültü bariyeri
modülleri.

Alüminyum gürültü bariyerleri, uluslararası akredite akustik laboratuarlarında yapılan, aynı zamanda da Türk standardı olan TS EN 1793-1 ve 1973-2 test sonuçlarına göre en az A4 emilim sınıfı ve B3 yalıtım sınıfı değerlerine sahip olacaktır.Modül Ağırlığı                      : 30 kg/m2
A163
500 mm yüksekliğinde, 133 mm kalınlığında ve farklı uzunluklarda üretilebilen, iki tarafı delikli, alüminyum trapez levha ve arasına yerleştirilmiş yüksek yoğunluklu, ses emici çift tarafı siyah camtülü kaplı taş yünü levha ve betopan levhadan mamul, çift tarafı ses emici alüminyum gürültü bariyeri modülleri.

Alüminyum gürültü bariyerleri, uluslararası akredite akustik laboratuarlarında yapılan, aynı zamanda da Türk standardı olan TS EN 1793-1 ve 1973-2 test sonuçlarına göre en az A3 emilim sınıfı ve B3 yalıtım sınıfı değerlerine sahip olacaktır.Modül Ağırlığı                      : 32 kg/m2
Yüksek Akustik Performans
Malzeme yüksek ses emilim ve yalıtım performansı sağlar.
Değiştirilebilir Genişliği ile Farklı Direk Tiplerine Uygunluk
Malzeme, yan kapaklar sayesindeki değiştirilebilir genişliği ile farklı direk tiplerine uygun hale getirilebilir.
Korozyona Karşı Dayanıklılık
Malzeme, alüminyum yüzeyi polyester toz boya kaplı olduğu için korozyona karşı yüksek dayanım sunar.
Tüm Dünyada Kullanım ve Gürültü Bariyeri Standartlarına Uygunluk
Malzeme, Avrupa’ da yaygın şekilde kullanılmaktadır ve ülkemizdekiler de dahil olmak üzere dünyadaki tüm gürültü bariyeri standartlarına uygundur.
Ürünunlerin Sunduğu Avantajlar
 
 
 
 
 
Adres (Merkez Ofis)
Fulya Mahallesi Aytekin Kotil Caddesi No: 13/B D:4
Şişli/İSTANBUL
Adres (Fabrika)
Kırklareli Organize Sanayi Bölgesi
Kızılcıkdere Mevkii
Telefon (Gürültü Bariyeri Departmanı)
Hasan Arslan (Makine Mühendisi, M.Sc.)

0 553 251 29 15
Telefon (Fabrika)
Okan Ergen (Metalurji ve Malzeme Mühendisi)

0 549 369 74 74
noiseinfo@fidesgrup.com